Fırsat Ürünleri
title
title
title
title
title
title
title
title
Çok Satanlar
Bayi

Mindivan Bitkisel Ürünler

Mindivan online satış sitesi ürünlerini kendi üretim tesislerinde, GMP ve ISO 22000 standartlarına uygun üreterek, sizlere dilediğiniz bitkisel içerikli ürüne tek tıkla sahip olma şansı sunuyor. Bitkisel ürünler ve kozmetik ürünler alanında iki farklı üretim tesisini sahip olan firmamız tüm ürünleri kendi laboratuvarlarında test ederek, son teknoloji cihazlar ile Ar-Ge çalışmalarına devam etmektedir. Misyonu doğadan gelen bitkisel ürünleri herhangi bir katkı maddesi içermeyen şekillerde üreterek sizlere sunmaktadır. Her geçen gün daha fazla talep gören Mindivan bitkisel ürünleri kullanıcılardan aldığı pozitif geri dönüşler ile büyümeye devam ediyor. Kendi profesyonel mühendisleri ve yetkin çalışanları ile tamamen uygun koşullarda yasal izinler alınarak mevzuata uygun bir şekilde üretim gerçekleştirmektedir. Dünyanın pek çok yerine ihracatta bulunan firmamız aynı zamanda ISO 22000:2005, 14001:2015, OHSAS 18001:2007, ISO 9001:2015, GMP HELAL sertifikalarına sahiptir. Ayrıca Avrupa Birliği CPNP kayıtları, Rusya EAC, Suudi Arabistan SASO, ÜTS kayıtları mevcuttur.

 

En Doğal İçerikleri Sizler ile Buluşturuyoruz

Mindivan online satış sitesi pek çok değerli bitki, ot ve çiçek özlerini kullanarak karışık macunlardan, bitkisel kremlere, gıda takviyelerinden sabunlara kadar geniş bir alanda ürün seçeneği sunmaktadır. Her bir ürünün içeriğine son derece önem veren firmamız ürünlerin piyasada bulunan diğer katkı maddesi içeren ürünlere göre daha güvenilir ve saf içeriklerden oluşmasını sağlamaktadır. Doğada birbirinden farklı faydaları bulunan ve yüzyıllardır kullanılmakta olan bitkileri en doğru teknikler kullanılarak özlerini alıyor ya da ayrıştırarak sizlere sunuyor. Günlük besin takviyeleri gibi ürünleri tamamen doğal bir içerikle hazırlayarak kendine has enfes bir tat ortaya çıkarıyor. Deneyenlerin vazgeçemediği lezzetler Mindivan online satış sitesinde sizleri bekliyor.

Bayilere Özel Fırsatlar Sunuyor

Mindivan satış sitesi aynı zamanda bayiler içinde bir tedarik şirketi görevi görüyor. Bayilere özel hazırlanan üyelik ile sizlere özel fırsatları görebilir ve avantajlardan yararlanabilirsiniz. Pek çok yere ihracat yapan firmamız ürünleri farklı yerlerde de satışa sunulmaktadır. Bitkisel ürün kalitesi ile pek çok kişinin favorisi olan özel ürünlerimiz bayiler tarafından da toplu bir şekilde satın alınabiliyor. Eğer bu özel fırsat ve indirimlerden yararlanmak istiyorsanız sitemize bayi üye girişi yaparak hemen ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz. Ürün stokları ya da ürün satışları hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Online Satış Ekibi ile Her Zaman Yanınızdayız Online alışveriş sürecinde sizlere daima hizmet veren satış ekibimize sağ alttaki kutucuktan dilediğiniz zaman yazabilirsiniz. Ekibimiz en kısa süre içerisinde dönüş yaparak sizlere yardımcı oluyor. Alışveriş sırasında yaşayabileceğiniz aksaklıklar ya da ürünler hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz daima sizler için hizmet veren ekip arkadaşlarımız bulunuyor. Sitemiz online alışveriş için güvenilir ve sorunsuz işleyen bir ödeme sistemine sahiptir. Satın aldığınız ürünler siparişinizi oluşturduğunuz andan en kısa süre içerisinde özenle paketlenerek kargoya veriliyor. Tek tıkla oturduğunuz yerden dilediğiniz bitkisel içerikli ürüne Mindivan online satış sitesinden ulaşabilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
WhatsApp Chat
WhatsApp Icon