Ücretsiz Üye Ol, Toptan Fiyatları Hemen Gör! Alışverişe Başla
₺152,88 KDV Dahil
₺235,20 KDV Dahil

Ücretsiz Üye Ol, Toptan Fiyatları Hemen Gör! Alışverişe Başla

₺179,40 KDV Dahil
₺276,00 KDV Dahil
%35 İndirim
%35İndirim
1

Masaj Kremi

Düzenli ve doğru bir şekilde yapılan masaj işlemleri pek çok yararda bulunurken genel sağlık durumunu bile iyileştirebilmektedir. Fakat masajı yaparken doğru tekniklerin uygulanması kadar önemli olan bir diğer durum kullanılan kremdir. Olabildiğince doğal ve etkili içeriklerin kullanılması, çok daha sağlıklı sonuçlar alınmasını sağlayabilmektedir. Mindivan koleksiyonlarında yer alan çörek otu yağı ve kekik yağı içeriğiyle oluşturulan masaj kremi oldukça ideal bir tercih olabilmektedir. Cilde olan faydalarıyla bilinen çörek otu yağı, esasen bitki tohumlarının bir dizi işlemden geçmesiyle üretilir.

Masaj Kremi Nasıl Kullanılır?

Vücudun istenilen her bölgesinde gönül rahatlığıyla kullanılabilen masaj kremi seçkileri aynı zamanda el ve ayaklarda kullanılarak ekstra rahatlama sağlayabilmektedir. Tüm cilt tiplerine uygun olmasının yanı sıra, her yaş için de kullanılabilen doğal bir içeriğe sahiptir. Özellikle migren, kas ya da eklem ağrılarında tercih edilen bu ürünleri normal zamanda sadece yatışmak için de kullanabilirsiniz. Doğru masaj teknikleriyle uygulanan masaj kremi hızlı bir şekilde vücuda nüfuz eden yapısı sayesinde etkisini göstermeye başlayabilmektedir. Uygulanan ürünün çok az ya da fazla olması emilimi zorlaştırabilmektedir. Bu yüzden vücuda ince bir katman halinde ve eşit bir şekilde sürülmelidir. Etkili hareketlerle de desteklenerek beklenen sonuçlar elde edilebilmektedir. Sürüldüğü bölgenin hem dezenfekte edilmesini hem de ısınarak kasların gevşemesini sağlayan masaj kremi çeşitleri aynı zamanda nem desteği de sağlayabilmektedir. Bu yüzden duş sonraları kullanım ideal bir zaman olabilmektedir. İçeriğindeki zengin bileşenler ve güçlü formül sebebiyle gözle temastan kaçınılmalıdır. Temas halinde ise bol su ile yıkanmalıdır. Direkt güneş ışığı alan mekanlarda saklanmamalı, serin ve kuru yerlerde muhafaza edilmelidir. Böylece ürünün bozulma ya da etkisini kaybetme gibi durumlardan kaçınılabilir.

Masaj Kremi Özellikleri

Kronik oluşuma sahip olan ya da kas ve eklem gibi dokuların meydana getirdiği ağrılar, çoğu zaman yorgunluk, stres ya da yanlış hareket gibi sebeplerden kaynaklanır. Önemli bir neden sonucunda meydana gelmeyen bu ağrılarda da ağrı kesici alınmak istenmeyebilir. Böylesi durumlarda ağrı azaltan masaj kremi seçkilerinden faydalanmak oldukça etkili bir tercih olabilmektedir. Özellikle de mindivan imzası taşıyan çörek otu yağlı ve kekik yağlı seçkiler, ağrıların azalmasına ya da dindirilmesine yardım edebilmektedir. Üstelik doğru yapılan masaj hareketleri de kan dolaşımını hızlandırarak dokulara taşınan oksijen miktarını arttırır. Böylece doğal yoldan yatışma ve rahatlama sağlanır. Eğer siz de doğal içeriklerden ve bitkisel kökenli seçkilerden faydalanmak istiyorsanız hemen şimdi Mindivan koleksiyonlarına göz atmaya başlayın! İçerisinde masaj kremi seçkilerinin yanı sıra argan yağı, lavanta ya da tüy dökücü gibi ürünlerle oluşturulan fırsat setleri de en avantajlı halleriyle sunulabiliyor. Ya da tekli ürün seçeneğiyle ihtiyaçlarınıza cevap verirken geniş bir kullanım alanına da hitap etmeyi başarıyor. Uygun fiyatların ve pek çok ödeme kolaylığının sunulduğu ürünler ile doğanın en güzel etkilerine sahip olun!

Masaj Kremi: Rahatlamanın ve Güzelliğin Anahtarı

Masaj kremi, günlük yaşamın getirdiği stresi ve yorgunluğu atmanın harika bir yoludur. Hem fiziksel hem de psikolojik rahatlama sağlayan masaj uygulamaları, masaj kremleri ile daha etkili ve keyifli hale gelir.

Masaj Kreminin İşlevi Nedir?

Masaj kremi, alternatif tıp yöntemlerinden biri olan masajın daha kolay ve verimli bir şekilde yapılmasına yardımcı olur. Bu ürünlerin içeriği genellikle bitkisel özlerden oluşur ve vücuda masaj yaparken kayganlık sağlar. Masaj kremi, masaj terapisi sırasında ciltle teması kolaylaştırır, bu da masajın daha etkili olmasını sağlar.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
WhatsApp Chat
WhatsApp Icon