Ücretsiz Üye Ol, Toptan Fiyatları Hemen Gör! Alışverişe Başla

₺123,24 KDV Dahil
₺189,60 KDV Dahil
%35 İndirim
%35İndirim
1

Tüy Dökücü

Tüy dökücü krem, kişisel bakımda istenmeyen tüylerin temizliğinde uygulanması en kolay yöntemlerin başında gelir. Tüy dökücü krem kategorisinde tüy azaltıcı krem veya tüy sarartıcı kremlerin beraberinde uygulamayı çok daha hızlı ve basit bir hale getiren tüy dökücü spreyler de mevcuttur.
 

Tüy Dökücü Krem Nasıl Kullanılmalıdır?

Tüy dökücü kremler, tüy azaltıcı kremler veya tüy sarartıcı kremler gibi benzer ürünler genel itibari ile aynı şekilde uygulanır. Tüylerden arındırmak istenilen alana krem sürülüp bir süre bekletilip. Ardından kremli bölge ürünün içerisinden çıkan özel bir spatula ile tüylerden arındırılır ve su ile durulanır. Eğer bu uygulama için zamanınız yoksa daha pratik olan sprey formlu tüy dökücüleri veya duşta tüy dökücü kremleri de tercih edebilirsiniz. Duşta tüy dökücü köpük ve kremler hiçbir ekstra işleme gerek olmadan istenilen bölgedeki tüylerin arındırılmasını sağlar.
 

Tüy Dökücü Krem Seçimi Nasıl Olmalı?

İçeriklerinin beraberinde nemlendirici özelliğine de sahiptir. Tüy dökücü kremlerin içeriğinde farklı cilt yapısına uygun farklı özellikte ürünler de yer almaktadır. Hassas ciltler için özel üretilmiş kremler sayesinde uygulama sonrasında kızarma, iz veya tahriş yaşamadan istenmeyen tüylerden kurtulmak mümkündür.

Tek kullanımlık tüy dökücü kremler yerine uzun süre kullanabileceğiniz, genel olarak 400- 500 ml olup pompalı kolay kullanılan şişelerde satışa sunan daha büyük gramajlardaki kremleri tercih etmek de ayrıca bütçenize katkı sağlayacaktır. Mindivan’nın online mağazasında pek çok farklı özelliğe sahip tüy dökücü kremini bulabilirsiniz.
 

Tüy Dökücü Krem Fiyatları

Tüy dökücüler markalarına, çeşidine, gramajlarına, kaç kullanımlık olduklarına göre farklı fiyat aralıklarındadır. Kıl yapısı kadınlardan farklı olan erkekler için üretilen farklı formüldeki erkekler için tüy dökücü krem fiyatları, kadın tüy dökücü krem fiyatlarına göre değişiklik gösterebilmektedir. mindivan.com.tr’den cildiniz için en iyi içerikli tüy dökücü ürünlerine ulaşabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
WhatsApp Chat
WhatsApp Icon