Ücretsiz Üye Ol, Toptan Fiyatları Hemen Gör! Alışverişe Başla

₺236,34 KDV Dahil
₺363,60 KDV Dahil

Ücretsiz Üye Ol, Toptan Fiyatları Hemen Gör! Alışverişe Başla

₺242,91 KDV Dahil
₺373,70 KDV Dahil

Ücretsiz Üye Ol, Toptan Fiyatları Hemen Gör! Alışverişe Başla

₺249,47 KDV Dahil
₺383,80 KDV Dahil
%35 İndirim
%35İndirim
1

ARI SÜTÜ NEDİR?

Oldukça etkileyici canlılardan biri olan arıların ürettiği pek çok bileşen pek çok faydaya ve zengin içeriklere sahiptir. Arı sütü de bunlardan biri olmakla beraber işçi arıların salgıladığı süt benzeri bir sıvıdan oluşmaktadır. Keskin kokusu ve ekşimsi tadı ile solgun beyaz renktedir. Bu salgı kraliçe arının beslenmesinde ve kraliçe arı adayı olan larvaların büyütülmesinde kullanılmaktadır. Besin değerlerinin zenginliği bu noktada bile rahatlıkla öne çıkmaktadır. Arı sütü temel olarak çeşitli çiçek polenlerini, bal ekstresini ve işçi arıların çeşitli enzimlerinden meydana gelir. Bu oluşum ile son halini alan salgılar, makro besinlerin yanı sıra birçok vitamin ve çeşitli mineralleri de bünyesinde barındırmaktadır. Bu yönüyle de bazı kültürlerde çeşitli mucizevi etkileri olduğuna inanılmaktadır. Arılar tarafından epey zahmetli bir süreç sonucunda oluşturulan arı sütü, tam anlamıyla bir süt olmasa da insan sağlığı için pek çok iyi etkiye sahiptir. Bu yüzden gıda takviyesi olarak da kullanılabilmektedir. Doğal işlemlerden geçerek temiz bir içerik ile sizlere sunduğumuz seçkilere göz atmak için, hemen şimdi Mindivan koleksiyonlarını keşfetmeye başlayın!

Arı Sütü Nasıl Kullanılır,Nasıl Tüketilmelidir?

Önemli alerjik reaksiyonlara sebep olabilen arı sütü kullanılmadan önce belirli bir toleransınızın olmadığından emin olmalısınız. Bunun için bir doktora danışabilirsiniz. Böylece sağlıklı ve güvenilir bir kullanım sergileyebilirsiniz. Fakat herhangi bir alerjik reaksiyon göstermiyor bile olsanız günde 3 tatlı kaşığından fazla almamaya özen göstermelisiniz. Pek çok kullanım ve tüketim şekli olan bu ürünü macun kıvamına getirerek kullanmak, en sık tercih edilen yöntemlerdendir. Bal ile karıştıracağınız ürünü kolayca tüketilmeye hazır hale getirebilirsiniz. Fakat tavsiye edilen en iyi kullanım şekli direkt olarak tüketmektir. Tadını hoş karşılamayan ve içmek istemeyen çocuklar içinse en iyi öneri, bir içecek ile karıştırarak tüketmektir. Süt, meyve suyu ya da kahve içerisine ekleyerek keskin tadın kaybolmasını sağlayabilirsiniz. Kullanımı kadar önemli olan bir diğer dikkat edilmesi gereken nokta, arı sütü saklama koşullarıdır. Bozulmaya elverişli olan bu ürünü doğrudan güneş ışığı almayan bir alanda saklanmak gereklidir. Aynı zamanda düşük sıcaklıklarda ve ağzı kapalı bir şekilde bekletmek kullanım ömrünü arttırarak taze kalmasını sağlayacaktır.

Arı Sütü Fiyatları

Doğanın içinden gelen arı sütü seçkilerini organik yapısını bozmadan sizlerle buluşturan Mindivan, aynı zamanda en uygun fiyatlarla da bu ürünleri kullanıma sunuyor. Bebe, normal ve süper olmak üzere 3 farklı boyuta sahip olan ürünleri koleksiyonlarına ekliyor. Böylece hem farklı ihtiyaçlara hem de çeşitli kullanım alanlarına hitap etmeyi başarıyor. Yediden yetmişe her yaş grubunun kullanımına hazır olan ürünler, yarattığı etkileri ile geniş bir kesimin memnuniyetini kazanıyor. Üstelik 2 ürün bir arada oluşturulan seçkilerde avantajlı fırsatlar yaratılarak sizlerin deneyimi için bütçe dostu performans sergileniyor. Şık ve güvenilir paketlenme seçenekleri ile tanışacağınız bu ürünlere en uygun fiyatlarla ulaşmak için, Mindivan web sitesi üzerinden sipariş oluşturmaya başlayın!
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
WhatsApp Chat
WhatsApp Icon