Ücretsiz Üye Ol, Toptan Fiyatları Hemen Gör! Alışverişe Başla

₺234,00 KDV Dahil
₺360,00 KDV Dahil
%35 İndirim
%35İndirim

Ücretsiz Üye Ol, Toptan Fiyatları Hemen Gör! Alışverişe Başla

₺140,40 KDV Dahil
₺216,00 KDV Dahil
%35 İndirim
%35İndirim

Ücretsiz Üye Ol, Toptan Fiyatları Hemen Gör! Alışverişe Başla

₺234,00 KDV Dahil
₺360,00 KDV Dahil
%35 İndirim
%35İndirim

Ücretsiz Üye Ol, Toptan Fiyatları Hemen Gör! Alışverişe Başla

₺234,00 KDV Dahil
₺360,00 KDV Dahil
%35 İndirim
%35İndirim

Ücretsiz Üye Ol, Toptan Fiyatları Hemen Gör! Alışverişe Başla

₺273,00 KDV Dahil
₺420,00 KDV Dahil
%35 İndirim
%35İndirim

Ücretsiz Üye Ol, Toptan Fiyatları Hemen Gör! Alışverişe Başla

₺858,00 KDV Dahil
₺1.320,00 KDV Dahil

Ücretsiz Üye Ol, Toptan Fiyatları Hemen Gör! Alışverişe Başla

₺351,00 KDV Dahil
₺540,00 KDV Dahil
1

Saç Bakım Yağı

Saçlarınıza bakım yapmak üzere şampuan ve saç bakım yağı gibi ürünleri kullanabilirsiniz. Saç bakımı için gerekli ürünler arasından size uygun olanları tercih ederek hızlı ve pratik bir şekilde günlük saç bakımınızı kendi başınıza da yapabilirsiniz. Saç bakım malzemeleri arasında bakım yağları önemli bir yer tutmaktadır. Hatta saç bakım yağı olmadan saça bakım yapamazsınız. Peki, saç bakım yağları nasıl kullanılır?

Saç Bakım Yağı Nasıl Kullanılır?

İçeriğinde doğal yağlar ve bunların kolay uygulanabilir karışımları olan ürünler, saça kuru veya nemliyken uygulanır. Saç dokusunun üzerini kaplayarak besler. Bu besleyici tabaka, saça bakım yapar. Kuruma, kırılma gibi problemlerin önüne geçer. Ayrıca saçların daha parlak, diri, ve canlı görünmesine de yardımcı olur.
Kuru saçları taramadan önce saç bakım yağını uygulayabilirsiniz. Avucunuza bir miktar döküp iki elinizle diplerden ziyade uçlara doğru yağı yedirerek bakım yapabilirsiniz. Genellikle gün içerisinde bir kaç dakikada yapabileceğiniz bir işlemdir. Banyo sonrasında saçınız nemliyken de saç bakım yağıuygulayabilirsiniz. Bundan sonra saçınızı şekillendirmeniz de daha kolay olacaktır.

Kaş Kirpik Bakımı

Kaş ve kirpikler, bakışları anlamlı ve belirgin kılan detaylardır. Bazı insanlarda genetik olarak kaş ve kirpik dokusu yeterinde dolgun değildir. Bu da ekstra bakım ve kimi zaman takma kirpik kullanmak veya kaş dolgusu yaptırmak gibi işlemleri gerekli kılabilir. Bazen de yaşa bağlı şekilde kirpiklerde seyrelme veya kaşlarda dökülme yaşanılabilir.Bunların yaşanmaması için kaş kirpik bakım yağı kullanmalıyız. Peki, kaş kirpik bakımı nasıl kullanılmalıdır?

 

Kaş Kirpik Bakım Yağı Nasıl Kullanılır

Günde 1-2 kez paketin içerisindeki özel fırçası ile kaş ve kirpiklere uygulanır. Etkili bir netice için günde 1-2 kez, birkaç ay boyunca düzenli şekilde kullanınız.

Doğal E Vitamini ve Argan Yağı içeren özel formülü ile ideal bir bakım ürünüdür. Düzenli kullanım sonucu gür ve daha sağlıklı kaş ve kirpiklere sahip olmak mümkündür.

Bronzlaştırıcı Bakım Yağı

Bronzluk artırıcıların içerikleri, kullanım metotları, ebatları, bileşenleri, bronzlaştırma dereceleri, güneşe karşı koruyuculuk değerleri, miktarları, kokuları, esans ve aroma takviyeleri farklılık gösteriyor.

Bronzlaştırıcı Yağlar

İçeriğinde bulunan özel yağ karışımı ile cildinizi beslerken aynı zamanda bronzlaştırmayı vadediyor. Bu nedenle ürünlerimizin içeriğinde kullandığımız organik özler yüksek besleyici özelliklere sahiptir. Yüksek kalite prensibi ile sizlere sunmakta olduğumuz tüm ürünlerimiz onaylı olup pek çok test üzerinde denenmiştir kullanıcılarına favorisi olan kişisel bakım yağları piyasada bulunan diğer katkı maddeli ürünlere oranla oldukça güvenlidir.Mindivan olarak ürünlerimizi ticari amaçlarla üretmiyor tamamen müşterimize en doğal ve en bitkisel içeriği sunmak için çalışıyoruz.

Tırnak Bakım Yağı

Güzel görünen eller kuvvetli bir özgüven oluşmasına katkıda bulunur. Bu yüzden tüm kadınlar daha sağlıklı tırnaklara sahip olmak ister. Ancak kırılmalara karşı dayanıklı tırnaklara sahip olmak için düzenli şekilde tırnak bakımı yapmak gerekir. Peki her ay güzellik salonlarına bir servet ödemek mecburiyetinde kalmadan kendi tırnak bakımı işleminizi yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Bunun için ihtiyaç duyduğunuz ürünlerin tamamını Mindivan'da bulabilirsiniz.

GÜÇSÜZ TIRNAKLARA SON VERİN

Ellerimizin güzel temiz ve bakımlı gözükmesi için Tırnaklarımızın kuvvetli ve parlak olması da bir hayli önemlidir. Bu sebeple dönem dönem kırılan veya incelen tırnaklarımızı güçlendirmek için çeşitli bakımlar yapmaktayız. Bu sebeple piyasada birbirinden farklı çeşitlerde yağ, krem ve manikür ürünü bulmanız mümkündür. Fakat tırnak sağlığınız için kullanacağınız ürünlerin içeriğinde bir hayli önemlidir. Çünkü içeriğinde sert kimyasallar bulunduran ürünler genel olarak tırnağınızı beslemek yerine yalnızca kısa bir süreliğine parlaklık ve bakımlık efekti yaratabilir. Ancak kalıcı ve uzun vadeli tırnak kuvvetliliğini sağlamak amacıyla bitkisel içerikli yağları kullanmanızı öneriyoruz. Bu amaçla ürettiğimiz Mindivan tırnak bakım yağı gün içinde rahatlıkla kullanabileceğiniz ve içeriğinde birbirinden zengin vitamin ve mineral değerlerine sahip bir bitkisel özleri bulunduran bir üründür.

Masaj Yağı

Vücudumuzun en dış katmanı olan dış derinin düzenli şekilde bakıma ihtiyacı vardır. Güneş, toz, ölü dokular, sabun ve diğer temizlik malzemeleri cildin zamanla yıpranmasına neden olur. Ayrıca yaş ilerledikçe hücre yenilemesi de azalacağı için cildin beslenmesi gerekir. Masaj yağları, içerdikleri besleyici ürünlerle cildin nem ve yağ dengesini korumasına ve beslenerek daha diri görünmesine yardımcı olurlar. Peki, ağrı kesici masaj yağı, rahatlatıcı masaj yağı, yorgunluk giderici masaj yağılarını inceleyelim.

Masaj Yağlarının Önemi?

Son dönemlerde bir hayli popüler olan uygulamalardan birisi olan masaj yağı kişiler için bir hayli önemli olmaktadır. Günün stresini atmak ve yorgun vücudunuzu gevşetmek için yapabileceğiniz bu işlemde uygulama taktikleri kadar kullanmış olduğunuz ürünlerde önemlidir. Bu sebeple piyasada birbirinden farklı onlarca masaj yağı muadili bulabilirsiniz. İyi bir masaj yağı için ise dikkat edilmesi gerekli olan hususlar vardır. Bunlardan birisi yağın doğal içerikli olmasıdır. Doğal içeriklerde bulunan bir yağ hem cildinizi yumuşak bir dokunuş yaparken hem de cildinizi besleyecektir. Aynı zamanda iyi bir masaj yağının emiliminin biraz zor olması gerekiyor. Böylelikle cildinizde daha uzun süreler yağı hapsedebilir ve masajı koruyabilirsiniz. Mindivan olarak siz kıymetli müşterilerimiz için ürettiğimiz bütünüyle doğal ve bitkisel içerikli masaj bakım yağı güvenle tercih edebileceğiniz onaylı bir üründür. Ürünümüzün içeriğinde sizler için en yüksek vitamin ve mineral değerlerine sahip ürünleri seçiyor hemde birbirine uygun farklı aromaları bir araya getiriyoruz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
WhatsApp Chat
WhatsApp Icon