Ücretsiz Üye Ol, Toptan Fiyatları Hemen Gör! Alışverişe Başla

₺183,82 KDV Dahil
₺282,80 KDV Dahil
%35 İndirim
%35İndirim

Ücretsiz Üye Ol, Toptan Fiyatları Hemen Gör! Alışverişe Başla

₺183,82 KDV Dahil
₺282,80 KDV Dahil

Ücretsiz Üye Ol, Toptan Fiyatları Hemen Gör! Alışverişe Başla

₺72,22 KDV Dahil
₺131,30 KDV Dahil
%45 İndirim
%45İndirim
1

Pirenli Form Toz İle Form'da Kalın

Öğütülmüş bitkiler, çeşitli bitkilerin kurutulup ardından öğütülmesiyle elde edilen tozlardır. İnsanlar hem etçil hem de otçul varlıklardır. Fakat insanların hayvansal ağırlıklı beslenmesi onları zorluklara, hastalıklara sürüklerken; bitkisel beslenmesi yaşamını uzatır ve yağlanmalardan uzak tutar. Bunun yanında bitkisel ağırlıklı beslenmek aşırıya kaçılmadığı sürece insanı form'da kalmaya ve daha sağlıklı bir yaşama sürükleyecektir. Öğütülmüş bitkiler, doğadan özenle seçilen ve bu işi yıllardır yapan kişiler tarafından toplanır ve ardından öğütülür. Öğütülmüş bitkiler, herhangi bir bitki değildir. Karışımda yer alan bitkiler bellidir. Dilerseniz içeriğine bakarak alerjiniz olup olmadığının tayinini yapabilirsiniz.

Diyet Destek Ürünüdür

Öğütülmüş bitkilerin kullanılma amacı genellikle zayıflamaya yardımcı olmasından kaynaklanır. Sıcak suyla karıştırılan ya da demlenen (tamamıyla isteğe bağlı) öğütülmüş bitkiler, içildiği andan itibaren etkisini göstermeye başlar. Fiziksel etkisini göstermeden önce, bireyde tokluk hissi yaratarak daha yavaş acıkmasını sağlayacaktır. Sadece bu özelliği sayesinde bile zayıflamaya yardımcı olabilir. Bunun yanında hazımsızlığı ortadan kaldıracaktır. Bağırsak hareketlerinizin artmasını sağlar ve sindirim problemlerinizi ortadan kaldırır. Bu sayede metabolizmanız hız kazanacak ve gün içinde yakacağınız kalori sayısı artacaktır. Bahsedilen bu sayı vücudun kendi kendine yakmış olduğu kaloridir. Metabolizmanın daha hızlı çalışması, vücudun daha fazla kalori yakmasını sağlayacaktır. Bu da gün içinde besinlerden alacağınız kalori hakkınızın artması demektir. Fakat beslenme şeklinizi sabit tutarak yani kalori miktarınızı sabit tutup metabolizmanızı hızlandırarak çok hızlı bir şekilde kilo verebilirsiniz. ( Burada yer alan tavsiye diyetisyen tavsiyesi değildir. )

Yoğurta Karıştırılıp Da Tüketilebilir

Öğütülmüş bitkiler sadece çay şeklinde tüketilmek zorunda değildirler. Bu öğütülmüş bitkileri dilerseniz sabah kahvaltınızda bir kase yoğurt ile 1 kaşık dolusu öğütülmüş bitki tüketilebilir. Dilerseniz yine aynı şekilde akşam yemeklerinden 20 dakika önce yine yoğurtla aynı oranlarda karıştırarak tüketebilirsiniz. Akşam yemeklerinden önce tüketmek, akşam yemeğinde aşırı yemenize engel olacaktır. Akşam yemeklerinde özellikle geç saatlerde yenilen yemekler vücutta yağlanmaya sebep olabilirler. Öğütülmüş bitkiler sayesinde iştahınız kesilerek, akşam yemeklerinde fazla yemek tüketmenizin önüne geçebilirsiniz. Geceleri ya da gün içinde aşırı acıkmalar yaşarsanız yine yoğurt ve öğütülmüş toz karışımını kullanarak açlığınızı bastırabilirsiniz.

Unutmayalım ki şişmanlık sadece görsel olarak bir bozukluk değil, dünya çapında aynı zamanda günümüzde bir hastalık olarak kabul edilmektedir. İnsan sağlığı bu durumdan oldukça kötü etkilenir. İç hastalıklarda alacağınız tahribat kilolarınız sebebiyle artacaktır. Bunun önüne geçmek istiyor iseniz sizler için sunulan öğütülmüş bitkilerden yararlanabilirsiniz. Öğütülmüş bitkiler tamamen doğaldır. Kimyasal içermez. Her hangi bir hastalığı tetiklemeden zayıflamanıza yardımcı olacaktır. Sizler de öğütülmüş bitkilerin zayıflamaya yardımcı etkilerinden faydalanmak istiyor iseniz Mindivan bünyesinde üretilen ve tamamen doğal içerikli öğütülmüş bitkiler ile sizler de lezzeti tadabilirsiniz ve rahatlıkla kilolarınızdan kurtulabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
WhatsApp Chat
WhatsApp Icon