Ücretsiz Üye Ol, Toptan Fiyatları Hemen Gör! Alışverişe Başla

₺84,24 KDV Dahil
₺129,60 KDV Dahil
%35 İndirim
%35İndirim
1

Kükürtlü Sabun

Sağladığı faydaları ve etkileriyle kullanıcılarının memnuniyetini kazanmayı başaran kükürtlü sabun seçenekleri, özel bir sabun formu olup geniş bir kullanım alanına sahiptir. Saç, yüz ve vücut bakımında ya da temizliğinde tercih edilebilen bu ürün, diğer pek çok seçki gibi ancak düzenli kullanımda etkilerini göstermeye başlamaktadır. Bu yüzden yağlı ciltlerin sabah ve akşam olmak üzere iki defa, karma ciltlerin ise günde 1 kez kullanımı önerilmektedir. Aksi takdirde cildin nem dengesi bozularak kurumaya ve pullanmaya yatkın bir hale gelebilmektedir. Pek çok cilt rahatsızlığının geçirilmesine yardımcı olan kükürt sabunu, içeriğinde yüzde on oranında kükürt barındırmaktadır. Geri kalan içeriğinde ise sabun bazı, arıtılmış su ve aromatik kokular yer alır. Bu kokular sayesinde kükürtün rahatsız edici kokusu bastırılarak nötr bir hal alması sağlanır. Ürünün yapısının bozulmaması için oda sıcaklığında, güneşten uzak ve kuru bir alanda bekletilmelidir. Mindivan dermokozmetik koleksiyonlarının gözde seçkilerinden biri olan kükürtlü sabun seçkilerini çeşitli fırsat ürünleri ve avantajlı kampanyalarla sizlere sunuyoruz. Üstelik cilt onarımına ve sebum kontrolüne destek olan bu ürünler, şimdi geliştirilmiş formülüyle kokusuz bir forma bürünüyor. Geniş bir kullanım alanına ve tüm cilt tiplerine hitap edebilen sabun çeşitlerine en uygun fiyatlarla ulaşmak için, Mindivan seçkilerini keşfetmeye devam edin!

Kükürtlü Sabunun Saça Ve Cilde Faydaları

Kükürtlü sabun özellikle cilde ve saça olan faydalarıyla öne çıkmaktadır. Fakat pek çok üründe olduğu gibi, bu seçkilerin de düzenli ve uygun bir şekilde kullanımı gerekmektedir. Cilt üzerindeki fazla sebumun arındırılması için köpürtülerek kullanılmalı, ürün eşit miktarda yayılmalı ve dairesel hareketlerle desteklenmelidir. Sabunun uzun süre cilt üzerinde tutulması istenmeyen kuruluklara ve pul pul görünüme yol açabilmektedir. Bu yüzden yüzünüz için kullanırken dikkat etmeli, uzun süreli temastan kaçınılmalıdır. Böylece ürünün sıkılaştırıcı, yenileyici ve onarıcı özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Saçlar için tercih edilecek kükürtlü sabun formları ise saç derisinin arındırılmasını sağlayarak nefes almasına destek olur. Üstelik mantar benzeri cilt sorunlarının da azaltılmasını sağlayacaktır. Saçlarınıza canlılık katmak ve ekstra sağlıklı görünüm oluşturmak için kükürtlü sabun kullanımının ardından tercih edeceğiniz nemlendirme etkili bir saç kremi çok daha iyi sonuçlar almanızı sağlayabilir. Gül hastalığı için de etkili sonuçlar yaratabilen kükürt içerikli sabunlar, yüze ve vücuda yayılan kızarıklık ya da isilik görüntülerini büyük ölçüde azaltabilmektedir. Cilt altına gömülü uyuza neden olan akarların ise öldürülmesine yardımcı olur. Böylece istenmeyen mikelardan kurtulmak için iyi bir alternatif olabilir.
 

Kükürtlü Sabun Faydaları

İnsanlık tarihinin oluşumundan bu yana doğada yer alan her türlü baharat, nebat, ağaç kabuğu, ağaç sütü gibi oldukca çeşitli materyal sağlığa mühim derecede katkı sağlarken ciddi bir yenilenme etkisi de gösterir. İnsanlığın başından bu yana tedavi edici etkileri ile ön plana çıkan ve birçok sorun de çözüm odağı olarak kullanılan bitkisel ürünler sağlığı önemli katkılarda bulunur. Bu mamüller arasında naturel üretim teknikleri ile kullanıcılarıyla buluşturulan sabunlar çok eski tarihlerden bu yana etken kullanım gösterir. Sabunlar hem temizleyici tesirleri aynı zamanda tedavi edici etkileri ile ön plana çıkar. Özellikle cilt problemlerinde çözüm odağı meydana getiren sabunlar birçok farklı formda karşınıza çıkabilir. Bizim ülkemizde kullanırlığı en etken olan sabun çeşitleri arasında kükürtlü sabunlar yer alır. Kükürtlü sabunlar bilhassa ciddi cilt problemleri olanlar için uzmanlar tarafınca da öneri edilir. Gelişen teknoloji, sanayileşme ve endüstri çağının gelişmesiyle beraber sabun üretimi de artmış ve birçok farklı marka tarafından formüle edilir ve kullanıcılarının tüketimine hazır hale getirilir. Alanında uzman markalar tarafınca üretimi gerçekleştirilen kükürt sabunu çeşitleri arasından cilt sorunlarınıza müsait seçim yapabilirsiniz. 

 

Kükürtlü Sabun Sivilce

İnsanlık tarihinin oluşumundan bu yana kullanımı gerçekleştirilen en önemli materyaller içinde sabunlar yer alır. Sabunlar 18. Ve 19. Yüzyıllarda kimya endüstrisinde kullanılması ile ön plana çıkar. Cilt sorunlarına iyi gelmeleri ile adından sıklıkla söz ettiren sabunlar hem de saçlar başta olmak suretiyle birçok değişik alanda da kullanım özellikleri sunar. Birçok farklı maddeden yararlanılarak üretimi gerçekleştirilen sabun çeşitleri içinde kükürtlü sabunlar önemli bir yer tutar. Kükürt tek başına da farklı amaçlar için kullanılabilen hususi bir bileşendir. Mantar, asalak canlılar, bakteriler ve egzamaları yok etmeleri ile ön plana çıkan kükürt birçok farklı alanda kullanılabilir. Cildin Ph dengesini koruyabilmek amaçlı üretimi gerçekleştirilen kükürt sabunları birçok değişik marka tarafınca formüle edilerek en organik haliyle satışa sunulur. Özellikle cilt sorunu yaşayan yetişkin bireylerin tedavisinde uzmanlar tarafından da önerilen kükürtlü sabunlar bitkisel yağlar, zeytinyağı, kükürt, su ve kostik kullanılarak imal edilir. Doğal içerikli sabunların tamamında ekstra katkı maddesi bulunmaz. Bu sebeple rahatça cilde temizlemekte rutubet seviyesini dengelemek için kullanılabilir. Kükürtlü cilt sabunu çeşitlerine birçok farklı markanın koleksiyonları arasından ulaşabilmek mümkündür. Cilt üzerinde yer alan siyah nokta, sivilce, dermatit, egzama, yara izi şeklinde hastalıkların tedavisinde kullanılabilen mamüller kokusuz sarı bir renge sahiptir. Organik kükürtlü sabun üretimi meydana getiren markaların ürünleri arasından tedarik ederek günün dilediğiniz saatinde kullanım sağlayabilir cildinizi kirlerden arındırabilirsiniz. Kükürtlü sabun doğal içeriklere sahip olduğundan değişik etkiler izah edebilir. Doğal içerikli sabunlar markalar tarafından üretimde de değişik renk alternatifleri sunabilir. Kokusuz sarı renge sahip olan kükürtlü sabunlar Islandığı zamanda renk değiştirebilir. kükürtlü sabun ancak cilt için kullanımının haricinde saçlar arasında kullanım özellikleri sunar. Saç sağlığında da önemli etkiler yayınlayan kükürtlü sabun 100 gr ağırlıklarında ve kalıplar halinde karşınıza çıkabilir. İstediğiniz her an kullanım sağlayabileceğiniz ve cildinizi kirlerden arındırabileceğiniz bu sabunları ihtiyaçlarınız dahilinde tekli yahut çoklu olarak tercih edebilir hatta cildinizin nem dengesini ayarlamak için zeytinyağlı seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz. 

 

Kükürtlü Sabun Fiyatları

Kükürtlü sabun tutarları marka değerlerine nazaran farklı etiketlere sahip olabilir. Belirli gramaj ağırlıkları ve kalıplarla satışa sunulan mamüller genellikle 100 gramlık kalıplar olarak karşınıza çıkar. Tekli olarak tercih edebileceğiniz ürünler kimi markaların koleksiyonları arasında çoklu olarak da tercih edilebilir. Ürünleri devamlı kullanım sağlıyorsanız çoklu seçeneklerden yararlanabilir, daha uygun fiyat performanslarıyla satın alım sağlayabilirsiniz. Ürünlerde kullanması sağlanan bileşenler fiyat performanslarını önemli derecede etkiler. Saf kükürtten yapılmış olan ürünlere ek zeytinyağı ve benzeri içerikler de sunan sabun çeşitleri de markaların koleksiyonları arasında mevcut bulunur. Oldukça uygun fiyat performanslarına sahip olan kükürtlü sabunlar kullanıcının bütçesini hiçbir şekilde aşmaz. Özellikle cilt ve saç problemlerine oldukça iyi gelmesi ile ön plana çıkan kükürtlü sabunlar her kullanıcı tarafınca rahatça tedarik edilebilir oranlara sahiptir. Tekli mamüller oldukça fazlaca müsait fiyatlı olabilirken çoklu mamüller fiyatlarda birazcık daha yükseliş izah edebilir. Fakat her durumda kullanıcının bütçesini sarsmayacak oranlarda bulunan mamüllerin fiyatları organiklikleri ile de doğru orantılıdır. Full doğal ürünler daha yüksek fiyatlı olabilir. 

 

Kükürtlü Sabun Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Çok eski tarihlerden bu yana kullanması etken olan şahsi temizlik başta olmak suretiyle genel temizlik için de kullanılabilen kükürt maddesi en oldukca sabun sektöründe karşınıza menfaat. Özellikle cilt sorunlarına iyi gelmesiyle malum kükürt sabunları da tercih ederken dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan mühim detaylar ve hususlar bulunur. Direkt olarak cilde uygulanacak mamüllerin yüksek nitelik standartlarına sahip olmasının yanı sıra aynı zamanda full doğal içeriklere de haiz olması gerekir. İçeriğinde katkı maddesi bulunduran mamüller hassas ciltlere zarar verebileceğinden uzmanlar tarafından çok fazla önerilmez. Bu sebeple mamüllerin içeriklerinin katkı maddesiz ve naturel olduğu için emin olmalısınız. Nem dengesini kaybetmiş ciltlere sahipsiniz kükürtlü zeytinyağlı sabun seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz. Zeytinyağlı içeriklere sahip olması sebebiyle cildinizi nemlendirir ve yumuşacık bir yapıya ulaşmasını sağlar. Düzenli kullanımda cildinizde müspet derecede düzelmeler görülebilir. Saçlarınız için de özel olarak üretilen saç için kükürtlü sabun çeşitleri de piyasada mevcut bulunur. Hangi amaçla kullanım sağlayacağınızla doğru orantılı olarak özel ürünlerden yararlanabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
WhatsApp Chat
WhatsApp Icon